Jesień w naszej sali bankietowej

Można by pomyśleć, że wraz z początkiem jesieni następuje koniec sezonu weselnego. Nic bardziej mylnego! Zmieniona aura i złote liście za oknami jak najbardziej sprzyjają wstępowaniu w związek małżeński.
jesienna-sala-bankietowa
Nie inaczej jest i u nas. Parkiet naszego Domu Weselnego co tydzień rozgrzewany jest do czerwoności. W dźwięk rytmicznych utworów bawią się setki Gości wraz z najważniejszymi osobami tego wieczoru- Nowożeńcami. Każda Para to inna wizja i koncepcja weselna. W trakcie bieżącego roku doświadczyliśmy przeróżnych pomysłów, zaczynając od fotobudki, poprzez prezentacje multimedialne i kończąc na ogromnych zdjęciach w formie posterów. Wszystko to współgrało oczywiście z dobraną odpowiednio wcześniej kolorystyką. Można było zobaczyć dekoracje tradycyjne, z najbezpieczniejszych kolorów jakim jest róż czy po prostu biel. Jednak zdarzały się także niekonwencjonalne pomysły. Limonka, zieleń butelkowa, błękit, żółty czy fiolet. W nawiązaniu do pory roku na stołach zagościła także jesień. Pomarańczowe serwetki, wstążki na krzesłach, kwiaty i świece uzupełnione były rozsypanymi na stole liśćmi w tym samym kolorze. I choć wydawać by się mogło, że taki wybór jest niebezpieczny, to każda z tych kolorystyk miała swój niepowtarzalny charakter, oddając wizję weselną każdej Pary.
Z pewnością nie jest to koniec innowacji i pomysłów, które drzemią u naszych Nowożeńców. Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące nowości!