W ciągu kilkunastu lat działalności naszej firmy przygotowanie przyjęć weselnych udało się nam dopracować do perfekcji, a w podejmowanych przez nas działaniach, niezależnie od lokalizacji, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm. Wielokrotnie w przeszłości organizowaliśmy wesela w plenerze i różnych nietypowych miejscach zapewniając obsługę, catering i dania dobrane do charakteru imprezy.

Bazując na zdobytym doświadczeniu wyselekcjonowaliśmy krótką listę nietypowych, ale wyjątkowych miejsc w których możemy zorganizować przyjęcie weselne. Pragniemy podkreślić, że są to wyłącznie miejsca, co do których mamy pewność, że przyjęcie odbędzie się na najwyższym poziomie. Przy wyborze poniższych miejsc prosimy o bezpośredni kontakt mailowy.

Wesele w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Muzeum położone w krakowskich Czyżynach jest zdecydowanie jednym z najciekawszych muzeów w mieście, a już na pewno jest to jedno z najoryginalniejszych miejsc, w których można przygotować przyjęcie weselne. Muzeum oferuje przestrzeń pełną światła, a eksponaty muzealne ciekawie komponują się z nakryciami stołów.

Wesele w Pałacu pod Baranami w Krakowie

Zapewniamy catering również w Pałacu pod Baranami wspaniałej kamienicy usytuowanej w samym sercu miasta, przy Rynku Głównym. Jej wnętrza są niepowtarzalną ozdobą i dopełnieniem eleganckiego wesela.

Wesele w Dworku w Mogilanach

Polecamy to miejsce ze względu na nieprawdopodobny klimat, piękny park, taras z widokiem na Tatry. Najstarsze fragmenty Dworku pochodzą z XVI wieku, ale po przebudowach w chwili obecnej Dworek w Mogilanach pozwala zorganizować wesele na 100 osób. Wśród zalet na pewno należy wymienić miejsca noclegowe na piętrze i jeszcze raz park z aleją grabów w której można zorganizować ceremonię ślubną.

Wesele na Zamku w Korzkwi

Zamek Korzkiew – XIV wieczna warownia rycerska – usytuowany jest 14 km od centrum Krakowa w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego i jak większość zamków oferuje możliwość organizacji wesela. Z przyjemnością zapewnimy catering w tym wyjątkowym miejscu.

Wesele w Ogrodach Muzeum Archeologicznego

Zachęcamy do organizacji wesela w Ogrodach Muzeum Archeologicznego, miejsca pośród wyjątkowej zieleni w centrum miasta, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Ogrody znajdują się dwa kroki od Rynku Głównego przy ulicy Senackiej 3 i prawdziwe piękno ukazują w trakcie letnich i późno wiosennych pogodnych nocy.

Wesele w ogrodach w Brzoskwini

Wesele w ogrodzie to doskonały pomysł na ciepłe, a nawet upalne letnie wieczory. Jeśli nie dysponują Państwo odpowiednią przestrzenią w swoim ogrodzie, proponujemy doskonałe rozwiązanie, jakim jest wesele w ogrodach w podkrakowskiej Brzoskwini. Na terenie ogrodu ustawiony jest namiot o powierzchni dwustu pięćdziesięciu metrów kwadratowych oraz zewnętrzny siedemdziesięciometrowy taras. Wielkośc namiotu oraz tarasu pozwalają zorganizować wesele, jak również każde dowolne przyjęcie okolicznościowe. Oczywiście obsługą cateringową zajmuje się Jurek-Catering.

Wesele w Plenerze

Jeśli posiadacie Państwo własne wyjątkowe miejsca, to z przyjemnością pomożemy w organizacji przyjęcia weselnego zapewniając catering i obsługę. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć jak otwarcie Galerii Krakowskiej, 650 lecie UJ czy obrady na Wawelu z okazji polskiego przywództwa w Unii Europejskiej. Posiadamy doświadczony i utalentowany zespół kucharzy i kelnerów. Po więcej informacji na temat naszej działalności cateringowej zapraszamy na www.jurek-catering.pl