fbpx

Wesela i przyjęcia

Wesela i przyjęcia blisko Krakowa

W ciągu kilkunastu lat działalności naszej firmy przygotowanie przyjęć weselnych, komunijnych i okolicznościowych udało się nam dopracować do perfekcji. Zbudowaliśmy zespół doświadczonych kucharzy i perfekcyjnych kelnerów, na których można polegać w każej sytuacji.

Wiemy jak dla Młodej Pary i organizatorów innych przyjęć ważny jest komfort psychiczny oraz świadomość, że ich wydarzenie i czasem najważniejszy dzień życia spoczywa w zaufanych rękach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Sali Bankietowej Triana w Mogilanach.

5% rabatu

Jeśli zdecydujecie się Państwo na organizację przyjęcia weselnego w Mogilanach w piątek lub niedzielę, otrzymacie od nas 5% rabat. Pragniemy jednocześnie zapewnić, iż jakość potraw, obsługi i usług towarzyszących pozostanie niezmiennie na najwyższym poziomie. Wierzymy, że promocja znajdzie uznanie wśród Naszych Klientów i umożliwi Państwu organizację wesela w wyjątkowym miejscu, którym jest Sala Weselna w Mogilanach.

Jesteśmy blisko Krakowa

Niewiele miejsc w Krakowie umożliwia organizację wesel i przyjęć nawet na 350 osób. W Trianie dzięki dwóm salom i antresoli, na którą prowadzą wygodne schody, jesteśmy gotowi podjąć się takiego wyzwania. W zależności od liczby gości i preferencji naszych klientów możemy zaproponować różne kształty stołów i ich rozmieszczenia. Testowaliśmy dziesiątki wariantów i potrafimy doradzić, który sprawdzi się najlepiej.

Mamy dwie sale

I nigdy nie organizujemy równocześnie dwóch przyjęć weselnych. Uruchomiliśmy drugą salę aby móc zaoferować więcej przestrzeni. Przestrzeni, którą można przeznaczyć na uroczystość ślubu cywilnego, a także dodatkowe atrakcje jak bar, fotobudka, pokazy czy miejsce animacji dla dzieci. Obie sale oferują nastrojowe, kolorowe oświetlenie led, które można dopasować do własnych preferencji i są ze sobą połączone dwoma przejściami.

Urok naszej sali najlepiej sprawdzić osobiście

Wiemy, jak trudna jest decyzja o wyborze miejsca na przyjęcie weselne. Mimo faktu, że na naszej stronie staramy się jak najbardziej oddać nastrój i atmosferę sali bankietowej Triana w Mogilanach, to zdecydowanie najlepiej odwiedzić nas osobiście. W trakcie spotkania z przyjemnością zaprezentujemy nasze standardy obsługi, możliwe ustawienia stołów i salę w całej okazałości. Zadzwoń lub napisz i umów się na prezentację sali Triana.

Zadzwoń:607-913-692 biuro(at)jurek-catering.pl

Gotujemy z pasją, obsługujemy z werwą.

Eleganckie przyjęcie i kolacja serwowana pod kopułami, obiad w formie bufetu, słodkie stoły, wykwintne dania i polska kuchnia... Organizowaliśmy przyjęcia dla prezydentów i premierów z Polski i ze świata. Mamy niezbędne doświadczenie, pasję gotowania i know-how pozwalający nam sprawnie obsłużyć każde przyjęcie. A jakość naszych potraw i wybór dań najlepiej sprawdzić w trakcie degustacji, które organizujemy dla Narzeczonych i ich rodziców.

Sprawdź wolne terminy i umów się na wizytę

Referencje

Nie mamy wolnego terminu?
Sprawdź nasz profesjonalny catering weselny!

Wesele w ogrodzie? A może w rustykalnym otoczeniu?
Mamy wieloletnie doświadczenie i doskonałe referencje w realizacji wesel w pięknych miejscach.

Sprawdź catering weselny

Zapraszamy do kontaktu

Jurek Catering Organizacja wesel i przyjęć okolicznościowych

Kraków-Mogilany ul. Sportowa 27A

Email: wesela@jurek-catering.pl

Telefon: +48-607-913-692 | +48-791-846-444
12-648-16-26 | 12-270-32-47

Facebook Jurek-Catering Serwis
Instagram Jurek-Catering Serwis
Jurek-Catering Logo