fbpx

Wesele w ogrodzie w Krakowie

A może wesele w plenerze? Jeśli epidemia w 2020 roku pokrzyżowała Wasze plany weselne, to być może rozwiązaniem jest catering weselny i przyjęcie w ogrodzie lub plenerze.
Wydarzenia organizowane w ogrodzie zawsze mają niesamowity urok i dostarczają ogromu pozytywnych wrażeń, które zdecydowanie przykrywają, często wyolbrzymiane, wady ogrodowych wesel. To przyjęcia, które zostają w pamięci Państwa Młodych i ich Gości na bardzo długo.
Wesela plenerowe każdego roku stają się bardziej liczne, pojawiły się firmy specjalizujące się w tego typu przyjęciach, które zadbają o klimat, oprawę wizualną, świetlną i bardziej pragmatyczne elementy takie jak namiot, czy podest do tańczenia. W Jurek Catering znamy się na gotowaniu, estetyce i smaku serwowanych potraw oraz nienagannej obsłudze, a pierwsze cateringi plenerowe organizowaliśmy ponad 10 lat temu. W tym okresie powstał zgrany i doświadczony zespół, który zrealizuje zarówno te bardziej eleganckie i liczne przyjęcia weselne w namiotach, jak i te przyjmujące formę przyjęć koktajlowych, a nawet swobonych przyjęć weselnych z wydzielonymi strefami chilloutu i grillowania.

Wierzymy, że możemy Państwu pomóc zrealizować najpiękniejsze wesele, w niestandardowej formie i otoczeniu. Zapraszamy.

Wesela i przyjęcia rodzinne są naszą główną specjalizacją. Specjalizacją, którą przez lata udało się nam dopracować do perfekcji. W Jurek Catering na pierwszym miejscu są profesjonalizm w obsłudze i doskonała kuchnia.

Mamy doświadczenie w przygotwywaniu i ekspozycji dań w plenerze. Nasi szefowie kuchni przygotują dania, które zachowają świeżość przez długi czas, a kelnerzy sprawnie zadbają o wszystkich weselników.

Wesele w plenerze to możliwość zorganizowania przyjęcia w stylu boho, z wykorzystaniem kwiatów, roślin, natury i elementów etnicznych/folklorystycznych.

Wesele w Namiocie

W ciągu kilkunastu lat działalności naszej firmy przygotowanie przyjęć weselnych udało się nam dopracować do perfekcji, a w podejmowanych przez nas działaniach zawsze na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm w organizacji przyjęć. Z przyjemnością pomagamy Narzeczonym w wielu aspektach przyjęcia, polecamy sprawdzonych kontrahentów oferujących namioty weselne i dekoracje, doradzamy w zakresie najlepszych dań. Od zawsze oferujemy wysoką estetykę i smak serwowanych potraw oraz miłą i profesjonalną obsługę, które sprawdziły się w trakcie niejednego wesela w namiocie.

Poznajmy się!

Catering w plenerze

Wybór firmy cateringowej jest zawsze wyzwaniem, szczególnie gdy decyzję podejmuje się na podstawie zdjęć i opisów.
Dlatego pragniemy gorąco Państwa zaprosić do rozmowy. W jej trakcie z przyjemnością opowiemy o naszym doświadczeniu, podzielimy się kontaktami do rzetelnych kontrahentów oferujących usługi jak wynajem namiotu, zaprezentujemy nasze standardy obsługi i odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Stylowe dekoracje

Fenomenalna obsługa

Wesele pod gołym niebem

Niesamowita atmosfera

Referencje

Masz pytania?
Sprawdź nasz profesjonalny catering weselny!

Zorganizujemy Wesele w ogrodzie i plenerze.
Mamy wieloletnie doświadczenie i doskonałe referencje w realizacji wesel w pięknych miejscach.

Zadzwoń +48-607-913-692

Zapraszamy do kontaktu

Jurek Catering Organizacja wesel i przyjęć okolicznościowych

Kraków-Mogilany ul. Sportowa 27A

Email: wesela@jurek-catering.pl

Telefon: +48-607-913-692 | +48-791-846-444
12-648-16-26 | 12-270-32-47

Facebook Jurek-Catering Serwis
Instagram Jurek-Catering Serwis
Jurek-Catering Logo