fbpx

Blog

Boho wesele

Wesele w stylu boho

Organizacja przyjęcia weselnego w konkretnym stylu lub z motywem przewodnim na przestrzeni ostatnich kilku lat stała się bardzo modna. Zamysł przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych, w których tematyczne wesela królują od lat. Jednym z takich motywów, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, jest BOHO!... więcej »

Przegląd miejsc na wesele w plenerze w Krakowie

Przegląd miejsc na wesele w plenerze w Krakowie i okolicach

Wesela w plenerze to zdecydowanie hit ostatnich kilku lat. Przed 2020 rokiem organizacja wesela w plenerze należała do rzadkości, a żeby nowożeńcy zdecydowali się na taki krok potrzebne było miejsce, które oferowało komfort stacjonarnej sali weselnej, a zarazem miało rustykalny wygląd. Najczęściej takie wesele... więcej »

FAQ weselne - Triana

Weselne FAQ

Przed organizacją wesela pojawia się wiele pytań i wątpliwości dotyczących warunków, jakie obowiązują w konkretnej sali weselnej. Każda firma organizująca przyjęcia weselne ma inne zasady, dlatego dla jasności i jednocześnie, aby każdy na spokojnie mógł już przed spotkaniem zaznajomić się z obowiązującymi w Trianie... więcej »

Wesele w plenerze

Catering weselny w plenerze – Kraków, Małopolska

Wesele w plenerze Organizacja przyjęcia weselnego w plenerze obecnie dla części Narzeczonych to jedyna szansa na powiedzenie sobie sakramentalnego „Tak” i uczczenie tego faktu w gronie najbliższych. Obecna sytuacja pandemiczna pokrzyżowała plany wielu Młodym Parom, które musiały przełożyć swoje kwietniowe oraz majowe terminu ślubów... więcej »

Wesele w ogrodzie i plenerze Kraków

Wesele w ogrodzie i plenerze

Niezwykle trudna sytuacja, jaka zapanowała po ogłoszeniu pandemii oraz ograniczenia, jakie narzucono na społeczeństwo zmusiły wiele Par Młodych do zmiany swoich planów ślubno-weselnych. Największy problem miały osoby, których uroczystości przypadały na kwiecień oraz maj, ale pary z czerwca, lipca oraz sierpnia również były pod... więcej »

Sylwester w Mogilanach 2019

Bal Sylwestrowy 2019 Po raz kolejny z przyjemnością zapraszamy na organizowany przez firmę Jurek Catering Bal Sylwestrowy w Sali Bankietowej Triana w Mogilanach. Podobnie jak w latach ubiegłych podczas powitania 2020 roku nie zabraknie atrakcji, a zabawa z całą pewnością potrwa do rana. Muzykę... więcej »

Sylwester w Mogilanach 2018

Bal Sylwestrowy 2018 Po raz kolejny z przyjemnością zapraszamy na organizowany przez firmę Jurek Catering Bal Sylwestrowy w Sali Bankietowej Triana w Mogilanach. Podobnie jak w latach ubiegłych podczas powitania 2019 roku nie zabraknie atrakcji, a zabawa z całą pewnością potrwa do rana. Muzykę... więcej »

Kalendarz przygotowań przedślubnych

Kalendarz przygotowań ślubnych cz. I

Dzisiejszy wpis ma pomóc Wam zorganizować jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dorosłego człowieka, czyli Wasz ślub i wesele. Kalendarz przygotowań ślubnych, inaczej nazywany kalendarzem Młodej Pary podzieliliśmy na dwie części. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, co i w jakiej kolejności zrobić na 12 i... więcej »

Przygotowania do ślubu

Kalendarz przygotowań ślubnych cz. II

Sześć miesięcy minęło niespodziewanie szybko i czas naprawdę przejść do konkretów. Czeka Was gorący okres, a dzięki naszemu kalendarzowi przygotowań ślubnych przebrniecie przez ten trudny okres bez problemów. Ale zanim zaczniecie te szalone trzy miesiące, pamiętajcie o jednym – zbliża się jeden z najpiękniejszych... więcej »

Luksusowa sala weselna

Luksusowa sala weselna

Prawie każda mała dziewczynka marzy o ślubie jak z bajki, długim welonie i księciu. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, jak poradzić sobie z organizacją pierwszego z marzeń na liście, czyli z organizacją luksusowego wesela i na co zwrócić szczególną uwagę, aby mieć pewność, że przyjęcie... więcej »

Jak stworzyć idealne menu weselne?

Polskie wesela są unikalne i śmiało można powiedzieć, że nawet w skali świata ciężko je porównać z innymi przyjęciami weselnymi. Na ich wyjątkowość składa się kilka czynników, ale sukces mamy gwarantowany, jeśli uda nam się zapewnić trzy rzeczy – dobrą muzykę, dobry alkohol oraz... więcej »

Degustacja przedweselna

Degustacja przedweselna

Wybierając salę weselną często kierujemy się poleceniami, czy to bezpośrednio od znajomych, czy też znalezionymi na portalach weselnych w internecie. O ile wygląd sali, jej lokalizację możemy sprawdzić samodzielnie i na podstawie nawet samych zdjęć wyrobić sobie zdanie, to o jedzeniu serwowanym podczas wesela... więcej »

Catering weselny w plenerze

Na naszym firmowym blogu już kilka razy próbowaliśmy Państwa przekonać, że organizacja przyjęcia na ostatnią chwilę, a do tego w plenerze, nie jest niemożliwa i że dobierając do organizacji sprawdzone firmy wszystko pójdzie tak, jak należy. Mimo tego, wiele osób ma wątpliwości i myśląc... więcej »

Zapraszamy do kontaktu

Jurek Catering Organizacja wesel i przyjęć okolicznościowych

Kraków-Mogilany ul. Sportowa 27A

Email: wesela@jurek-catering.pl

Telefon: +48-607-913-692 | +48-791-846-444
12-648-16-26 | 12-270-32-47

Facebook Jurek-Catering Serwis
Instagram Jurek-Catering Serwis
Jurek-Catering Logo