Catering weselny

Perfekcyjny catering weselny

W ciągu kilkunastu lat działalności naszej firmy przygotowanie przyjęć weselnych udało się nam dopracować do perfekcji, a w podejmowanych przez nas działaniach, niezależnie od lokalizacji, zawsze na pierwszym miejscu były profesjonalizm i perfekcyjna obsługa. Wielokrotnie w przeszłości organizowaliśmy wesela w plenerze i różnych nietypowych miejscach pomagając w organizacji, w doborze dań do charakteru imprezy i budowaniu atmosfery.

Catering weselny Kraków

Polecane miejsca z cateringiem weselnym

Bazując na zdobytym doświadczeniu wyselekcjonowaliśmy krótką listę nietypowych, ale wyjątkowych miejsc w Krakowie i w okolicy Krakowa, w których możemy zorganizować przyjęcie weselne. Pragniemy podkreślić, że są to wyłącznie miejsca, co do których mamy pewność, że przyjęcie odbędzie się na najwyższym poziomie i takie, w których wesele zyskuje niesamowitą oprawę. Przy wyborze poniższych miejsc prosimy o bezpośredni kontakt mailowy.

Wesele w ogrodach w Brzoskwini

Wesele w ogrodzie to doskonały pomysł na ciepłe i upalne letnie wieczory, które można wypełnić modnymi, rustykalnymi dekoracjami. Jeśli nie dysponują Państwo odpowiednią przestrzenią w swoim ogrodzie, proponujemy doskonałe rozwiązanie jakim jest wesele w ogrodach w podkrakowskiej Brzoskwini. To wyjątkowe miejsce, gdzie mimo bliskości Krakowa (zaledwie 20 km od centrum Krakowa) panuje atmosfera, jak w głuszy na końcu świata. Na terenie ogrodu ustawiony jest namiot o powierzchni dwustu pięćdziesięciu metrów kwadratowych oraz zewnętrzny siedemdziesięciometrowy taras. Wielkość namiotu oraz tarasu pozwalają zorganizować wesele jak również każde dowolne przyjęcie okolicznościowe.


Wesele w Dworzyszczu Wola (Dawniej Macierz Polonii)

Często Narzeczeni poszukują miejsca z dala od krakowskiego zgiełku o wyjątkowym, rustykalnym charakterze, w otoczeniu zieleni i blisko natury, ale jednocześnie z udogodnieniami, które oferują współczesne sale weselne. Miejsca, w którym można zorganizować przyjęcie weselne w intymnej atmosferze. Powyższe wymogi spełnia Dworzyszcze Wola w podkrakowskiej Woli Więcławskiej. Dworzyszcze (Macierz Polonii) umożliwia organizację przyjęcia na 350 osób, a każdą uroczystość możemy wzbogacić o nasz catering weselny.


Wesele w Dworku w Mogilanach

Polecamy to miejsce ze względu na nieprawdopodobny klimat, piękny park, taras z widokiem na Tatry. Najstarsze fragmenty Dworku pochodzą z XVI wieku, ale po przebudowach w chwili obecnej Dworek w Mogilanach pozwala zorganizować wesele na 100 osób. Wśród zalet na pewno należy wymienić miejsca noclegowe na piętrze i jeszcze raz park z aleją grabów, w której można zorganizować ceremonię ślubną lub sesję fotograficzną.Wesele w Ogrodach Muzeum Archeologicznego

Zachęcamy do organizacji wesela w Ogrodach Muzeum Archeologicznego, miejsca pośród wyjątkowej zieleni w centrum miasta, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Ogrody znajdują się dwa kroki od Rynku Głównego przy ulicy Senackiej 3 i prawdziwe piękno ukazują w trakcie letnich i późno wiosennych pogodnych nocy.Wesele w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Muzeum położone w krakowskich Czyżynach jest zdecydowanie jednym z najciekawszych muzeów w mieście, a już na pewno jest to jedno z najoryginalniejszych miejsc, w których można przygotować przyjęcie weselne. Muzeum oferuje przestrzeń pełną światła, a eksponaty muzealne ciekawie komponują się z nakryciami stołów.Wesele w Starej Stodole k. Dobczyc

3 hektary łąk, sadów i lasu, 40-arowy rustykalny i klimatyczny ogród, stara chata z XIXw. i niesamowicie nastrojowa stodoła. Takie niezwykłe miejsce na organizację przyjęcia weselnego znajdą Państwo w odległości 20 minut jazdy od Krakowa. Na terenie „Starej Stodoły” mają Państwo do dyspozycji cały teren, który można dowolnie zaaranżować, wedle własnego pomysłu i marzeń, a my zajmiemy się organizacją cateringu na ten wyjątkowy dzień.Wesele w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

Niezwykłe wnętrza krakowskiego Muzeum Manggha z jednym z najlepszych widoków w Krakowie mogą stać się miejscem Twojego wymarzonego przyjęcia weselnego. Nieszablonowe miejsce oraz Wawel na wyciągnięcie ręki zachwycą gości i sprawią, że wesele na długo pozostanie wszystkim w pamięci. Manggha to propozycja dla szukających ekskluzywnych propozycji na przyjęcie.

Wesele w stodole na Ranczo Wiktoryjka

Nawet 150 osób pomieści stodoła z pergolą na Ranczo Wiktoryjka. Do tego Strefa chillout z niesamowitym widokiem na pola, możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin oraz miejsce na grill. Jeśli lubicie otoczenie natury, klimaty boho i rustykalne, to ranczo na pewno zrobi na Was wrażenie. A my dostarczymy najlepszy catering weselny i obsługę na najwyższym poziomie.


Wesele w Plenerze

Jeśli posiadacie Państwo własne wyjątkowe miejsca to z przyjemnością pomożemy w organizacji przyjęcia weselnego zapewniając catering i obsługę. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć jak otwarcie Galerii Krakowskiej, 650 lecie UJ czy obrady na Wawelu z okazji polskiego przywództwa w Unii Europejskiej. Posiadamy doświadczony i utalentowany zespół kucharzy i kelnerów.

Organizujesz kongres lub konferencję
Sprawdź nasze usługi cateringowe!

Organizowaliśmy wydarzenia i eventy nawet na kilkanaście tysięcy osób.
Mamy wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania.

Poznaj nasze usługi cateringowe

Zapraszamy do kontaktu

Jurek Catering Organizacja wesel i przyjęć okolicznościowych

Kraków-Mogilany ul. Sportowa 27A

Email: biuro@jurek-catering.pl

Telefon: +48-607-913-692 | +48-511-290-256
12-648-16-26 | 12-270-32-47

Facebook Jurek-Catering Serwis
Instagram Jurek-Catering Serwis
Jurek-Catering Logo