fbpx

Catering weselny w Muzeum Manggha

Na naszej stronie internetowej, tej dedykowanej weselom, jak również na stronie www naszej firmy cateringowej informujemy, że jeśli tylko znają Państwo urokliwe i zarazem nietypowe miejsce na uroczystość weselną, to my z przyjemnością zajmiemy się dostarczeniem cateringu weselnego. Nie raz również podkreślaliśmy, że jesteśmy w stanie zapewnić serwis w każde miejsce i w każdych warunkach.

Wesele w Muzeum Manggha

Sezon weselny 2018 juz praktycznie za nami, dlatego tą realizacja chcemy podsumować i jednocześnie zakończyć ten piękny czas. W połowie października mieliśmy przyjemność gościć, a raczej staraliśmy się najlepiej jak umiemy ugościć weselników w progach klimatycznego muzeum w Krakowie. Uczestniczyliśmy już w organizacji bardziej komercyjnych przedsięwzięć w krakowskim muzeum Manggha, ale tym razem było to coś magicznego. Piękne stoły, z dopracowaną do perfekcji oprawą kwiatową, z centralnie ustawionymi na każdym stole kompozycjami kwiatowymi, złotą zastawą stołową oraz w niesamowicie efektowny sposób umieszczonym menu wesela, robiły piorunujące wrażenie. Zieleń, złoto i surowe wnętrza muzeum idealnie ze sobą współgrały.

Sezon weselny 2018 już za nami, ale z niecierpliwością czekamy na następny i na kolejne wyjątkowe miejsca i wesela, których organizację nam powierzacie.

Data:

13.10.2018

Klienci:

Paulina i Grzegorz

Ilość osób:

120 osób

Zapraszamy do kontaktu

Jurek Catering Organizacja wesel i przyjęć okolicznościowych

Kraków-Mogilany ul. Sportowa 27A

Email: wesela@jurek-catering.pl

Telefon: +48-607-913-692 | +48-791-846-444
12-648-16-26 | 12-270-32-47

Facebook Jurek-Catering Serwis
Instagram Jurek-Catering Serwis
Jurek-Catering Logo