fbpx

Catering weselny w plenerze - Kraków, Małopolska

Wesele w plenerze

Organizacja przyjęcia weselnego w plenerze obecnie dla części Narzeczonych to jedyna szansa na powiedzenie sobie sakramentalnego „Tak” i uczczenie tego faktu w gronie najbliższych. Obecna sytuacja pandemiczna pokrzyżowała plany wielu Młodym Parom, które musiały przełożyć swoje kwietniowe oraz majowe terminu ślubów i wesel. Sytuacja była tak dynamiczna i niepewna, że wiele par, nawet tych z zaplanowanymi uroczystościami na czerwiec, lipiec, a nawet sierpień, przenosiła wesela na inny termin. Niestety kalendarze sal weselnych nie są z gumy, dlatego wolne terminy piątkowe i niedzielne zniknęły bardzo szybko. Często jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji był catering weselny w plenerze.
Wesele w plenerze

Nietypowe miejsce na przyjęcie weselne

Ogród przy domu, rustykalna stodoła w zaprzyjaźnionym gospodarstwie, a nawet swojska remiza strażacka mogą stać się miejscem przyjęcia weselnego. Ze sprawdzonymi podwykonawcami i cateringiem weselnym wszystko można zorganizować nawet w krótkim czasie, a niesamowity klimat zostanie zapamiętany na bardzo długi czas. Warto rozejrzeć się w najbliższej okolicy i poszukać dobrego miejsca do organizacji wesela w plenerze. Wystarczy wynająć namiot wraz z podłogą, zadbać o zaplecze sanitarne, wypożyczyć stoły, krzesła, zastawę stołową oraz zamówić usługi cateringowe i można bawić się do samego rana. Wśród tegorocznych nowożeńców jest wiele par, które właśnie w ten sposób zorganizowały swoje wymarzone i wyczekane wesele, i które z perspektywy czasu, nie żałują swoich decyzji. Ciepły, letni wieczór i noc potrafią stworzyć klimatyczny nastrój, a wcześniejsze zadbanie o atrakcje na zewnątrz oraz dodatkową strefę relaksu tylko uatrakcyjnią całe przyjęcie i sprawią, że gościom weselnym ten dzień na długo zapadanie w pamięć.
Wesele w plenerze

Catering w plenerze

Na naszej stronie znajdziecie kilka ciekawych miejsc na wesele w plenerze, warto sprawdzić dostępność takiego miejsca lub zdecydować się na wesele w tygodniu. Tak wyjątkowa sytuacja, z jaką mamy do czynienia obecnie, na pewno sprawi, że goście weselni z większą przychylnością popatrzą na Wasz wybór i mimo nietypowej daty pojawią się, aby świętować ten piękny dzień. Dodatkowo, organizacja całego wydarzenia w tygodniu spowoduje, że dostępność różnych usługodawców będzie praktycznie nieograniczona. Z pewnością ten problem będziecie mieć z głowy.

Sama idea wesela w plenerze nie jest nowa, dlatego jako doświadczona firma cateringowa posiadamy duże doświadczenie w dostarczaniu naszych usług w nietypowe, plenerowe miejsca w Polsce. Posiadamy odpowiednią ilość naczyń, zastawy stołowej, sztućców, stołów, krzeseł, obrusów, a przede wszystkim niesamowitych kucharzy i kelnerów, dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu

Jurek Catering Organizacja wesel i przyjęć okolicznościowych

Kraków-Mogilany ul. Sportowa 27A

Email: wesela@jurek-catering.pl

Telefon: +48-607-913-692 | +48-791-846-444
12-648-16-26 | 12-270-32-47

Facebook Jurek-Catering Serwis
Instagram Jurek-Catering Serwis
Jurek-Catering Logo