fbpx

Catering weselny w plenerze

Na naszym firmowym blogu już kilka razy próbowaliśmy Państwa przekonać, że organizacja przyjęcia na ostatnią chwilę, a do tego w plenerze, nie jest niemożliwa i że dobierając do organizacji sprawdzone firmy wszystko pójdzie tak, jak należy. Mimo tego, wiele osób ma wątpliwości i myśląc o organizacji wesela w plenerze wskazuje na trudności, z którymi trzeba się będzie zmierzyć, a które spędzają sen z powiek. Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejszym wpisem nie rozwiążemy wszystkich problemów, a na pewno nie ten, który pojawia się najczęściej, czyli pogoda lub też jej brak, ale postaramy się pokazać, że wesele w ogrodzie może się udać. My ze swojej strony zagwarantujemy perfekcyjny catering weselny w plenerze, a Państwo zajmą się organizacją pozostałych elementów przyjęcia.

Miejsce wesela

W naszym kraju nie brakuje pięknych, idyllicznych krajobrazów, a branża weselna również i w tym temacie wychodzi na przeciw zainteresowaniu ze strony klientów. Wiele pałaców, zamków i pałacyków, jako alternatywę dla wesela w środku, udostępnia również swoje parki, które są wręcz idealne do organizacji wesela na łonie natury.
miejsce na wesele w plenerze

Namioty, miejsce do tańca i dodatkowe wyposażenie

Jeszcze kilka lat temu wypożyczenie namiotu, stołów, krzeseł, zastawy mogło być problemem, ale obecnie oferta wielu wypożyczalni jest tak szeroka, że można bez większych problemów dobrać wielkość i kształt namiotu, czy też rodzaj zastawy. Jeśli nie chcą się Państwo tym zajmować osobiście, warto rozważyć wynajęcie specjalistycznej agencji, która zajmie się wszystkimi szczegółami.
W przypadku samodzielnej organizacji przyjęcia weselnego, mamy nadzieję, że tych kilka zdjęć zainspiruje i pokaże, że wesele w plenerze to dobry pomysł.
Szukasz zastawy, krzeseł lub stołów na swoje przyjecie?Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni naczyń i sprzętu gastronomicznego.
namiot na wesele w plenerze
Źródło: pinterest.com

Catering weselny

Tym punktem zajmiemy się dla Państwa osobiście. Zorganizujemy wszystko według życzenia i według przyjętego scenariusza. Wesele w stylu rustykalnym, nowoczesnym, wiejskim, orientalnym – nie ma rzeczy niemożliwych, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Nasi kucharze z każdym tematem poradzą sobie perfekcyjnie, przygotują dania na najwyższym poziomie, które będą cieszyć oko oraz zachwycą smakiem.
catering weselny w plenerze

Dodatkowe atrakcje

Każde wesele, czy to plenerowe, czy tradycyjne w sali weselnej czy restauracji, obfituje w dodatkowe atrakcje, na które goście czekają i które są ciepło przez nich przyjmowane. Na wesele w plenerze trzeba popatrzeć troszkę inaczej, ale ogród daje dużo większe możliwości niż wnętrza i można śmiało zorganizować atrakcje, o jakich inni mogą tylko pomarzyć. Kilka inspirujących propozycji, które wybraliśmy dla Państwa poniżej i które naszym zdaniem będą strzałem w dziesiątkę.
Dodatkowe atrakcje weselne
Źródło: http://www.boho-weddings.com.
napoje na wesele
Źródło: pinterest.com
Atrakcje na weselu plenerowym
Źródło: houseofgracedesign.wordpress.com

Zapraszamy do kontaktu

Jurek Catering Organizacja wesel i przyjęć okolicznościowych

Kraków-Mogilany ul. Sportowa 27A

Email: wesela@jurek-catering.pl

Telefon: +48-607-913-692 | +48-791-846-444
12-648-16-26 | 12-270-32-47

Facebook Jurek-Catering Serwis
Instagram Jurek-Catering Serwis
Jurek-Catering Logo