fbpx

Degustacja przedweselna

Wybierając salę weselną często kierujemy się poleceniami, czy to bezpośrednio od znajomych, czy też znalezionymi na portalach weselnych w internecie. O ile wygląd sali, jej lokalizację możemy sprawdzić samodzielnie i na podstawie nawet samych zdjęć wyrobić sobie zdanie, to o jedzeniu serwowanym podczas wesela musimy się przekonać osobiście. Najlepiej organoleptycznie i najlepiej podczas degustacji przedweselnej.

degustacja menu weselnego

Dlaczego warto samodzielnie sprawdzić jakość dań serwowanych przez salę weselną? Jak powszechnie wiadomo, jedzenie na weselu to jeden z kluczowych elementów dobrego wesela, a że każdy z nas swój gust w kwestii jedzenia, to warto osobiście przekonać się o smaku, a nawet prezencji samych dań, o podaniu nie wspominając.
Jednocześnie taka degustacja menu weselnego jest idealnym momentem, aby swobodniej porozmawiać z właścicielami obiektu, dokładniej przyjrzeć się sali weselnej oraz obsłudze.

Wszystkim tym, którzy zarezerwowali już swój termin na wesele w Trianie, degustacja dań przed weselem pozwoli podjąć decyzję, które z proponowanych pozycji znajdą się w menu w tym szczególnym dniu. Często czytając menu nie jesteśmy w stanie zdecydować się, które z pozycji wybrać. Tym bardziej, że same nazwy dań sprawiają, że wszystko wydaje nam się apetyczne, ale niestety na weselu nie możemy podać wszystkiego. W trakcie degustacji warto notować nazwy tych dań, które najbardziej przypadły nam do gustu, bo natłok wrażeń może spowodować, iż zwyczajnie ulecą nam one z pamięci.

degustacja przedweselna

Tych, którzy twierdzą, że taka próba dań weselnych nie ma sensu, a rosół i klasyczne dania mięsne to zawsze najlepszy wybór, gorąco zapraszamy na degustację. Nasi kucharze już niejednemu miłośnikowi tradycyjnej kuchni zawrócili w głowie.

Zapraszamy do kontaktu

Jurek Catering Organizacja wesel i przyjęć okolicznościowych

Kraków-Mogilany ul. Sportowa 27A

Email: wesela@jurek-catering.pl

Telefon: +48-607-913-692 | +48-791-846-444
12-648-16-26 | 12-270-32-47

Facebook Jurek-Catering Serwis
Instagram Jurek-Catering Serwis
Jurek-Catering Logo