fbpx

Galeria

Przedstawiamy Trianę

Prezentujemy salę, która oferuje dziesiątki wariantów ułożenia stołów, umożliwiaja organizację przyjęć nawet do 350 osób, a także imprez i bankietów firmowych. Eleganckie i stonowane wykończenia tworzą wspaniałe tło dla najróżniejszych zamierzeń dekoratorskich. Wierzymy, że przedstawiając Trianę w poniższej galerii, zachęcimy Państwa do odwiedzin, w których trakcie będziemy mogli zaprezentować salę osobiście.

Galeria wesele #1

Sala w ustawieniu umożliwiającym przeprowadzenie przyjęcia dla 330 osób. Sala taneczna i bar znalazły się na małej sali.

Galeria wesele #2

Ustawienie sali z centralnie umieszczonym dużym stołem dla Nowożeńców.

Galeria – ustawienie komunijne

W trakcie przyjęć komunijnych elastycznie dostosowujemy salę i wielkość stołów dla poszczególnych gości. Wszystkim Gościom staramy się zapewnić intymną atmosferę. pozwalająca na swobodę w prowadzeniu rozmów.

Galeria – ustawienie konferencyjne

Nasza mniejsza sala umożliwia organizację konferencji. W takim ustawieniu możemy pomieścić nawet 100 osób. Podobne ułożenie jest również wykorzystywane w trakcie ślubów cywilnych.

Galeria – ustawienie bankietowe

W Trianie organizujemy również bankiety i spotkania firmowe, w takim ustawieniu centralną część sali zajmuje bufet, a wokół rozstawiamy stoły koktailowe.

Zapraszamy do kontaktu

Jurek Catering Organizacja wesel i przyjęć okolicznościowych

Kraków-Mogilany ul. Sportowa 27A

Email: biuro@jurek-catering.pl

Telefon: +48-607-913-692 | +48-511-290-256
12-648-16-26 | 12-270-32-47

Facebook Jurek-Catering Serwis
Instagram Jurek-Catering Serwis
Jurek-Catering Logo